Plavecká kareéra v každém věku.


K čemu, jsou trenéři na plavání, opravdu je potřebujete? Správná odpověď je ano, nebo alespoň v těch případech, kdy se chcete naučit něco pořádně a mít u toho dobré držení těla, správnou techniku a pocit, že něco děláte jak pro sebe tak pro ostatní. Trenér vám může ukázat, co je zapotřebí, na čem je potřeba zapracovat a jak se má správně plavat. Trenéři nejsou pro lidi, kteří si chtějí jen sem tam zaplavat v bazénu a udělat si několik koleček nebo lajn, trenéři jsou pro lidi, kteří to myslí vážně a chtějí se připravovat na nějaké závody a disciplíny v plavání. Jak to vlastně funguje, když se chcete k nějakému trenérovi nahlásit.

trenér plavání praha

Nejdříve musíte podat dostatečně informací, na jaké jste úrovni, a jaké máte zkušenosti, jestli jste začátečníci, pokročilí nebo odborníci. Ovšem to, že umíte plavat, to z vás nedělá pokročilé plavce, ale pouze začátečníky, kteří se udrží nad hladinou, ale nemají žádný styl ani správnou techniku. Kopat nohama totiž umí většina z nás, ale doladit k tomu i techniku dýchání, plavecký styl a koordinaci celého těla je naprosto něco jiného. Takže i když si budete myslet, že byste měli být v pokročilých, bude to naprosto jinak. Po tom, co si společně promluvíte, většina trenérů bude vědět, kam vás má zařadit a to, že budete začínat v začátečnicích, není žádná ostuda, někde se přeci začínat musí. Většinou se po rozhovoru uskuteční jedna individuální hodina, http://www.kinolucerna.cz/klient-263/kino-68/stranka-2745/film-205534 kde se opravdu ukáže, co umíte a jak jste na tom. Pak vám trenér plavání Praha Plaveckytrener doporučí nějakou ze skupin.

trenér plavání praha

Může se jednat o skupinu pokročilých, ale taky ne. Skupinové lekce jsou pak rozděleny podle zkušeností a hlavně pode toho, jak moc chcete na sobě pracovat a rychle postupovat. Nic se nesmí uspěchat a k dobrému stylu a technice, se musíte proplavat. Není to nic složitého absolvovat tohle zařazovací kolečko a dostat se do skupiny kam patříte. Ovšem, pak to začne, dřina a úspěchy. Takže, kdo chce začít s plaváním a zlepšit si plavecký styl rozhodně neváhejte a trenéra kontaktujte, bez něj dokonalosti nedocílíte. Musíte mít nad sebou dohled, abyste věděli, kde děláte chyby a mohli se zlepšovat.