Jednoduše a rychle


Nemoci jsou běžnou součástí našeho života. Bohužel se jich nikdy zcela nezbavíme. Každý rok registrujeme epidemie nemocí, které se šíří opravdu rychle. Je to hlavně kvůli nezodpovědným lidem, kteří chodí nemocní do práce i do kaváren nebo do kina. Prskají okolo sebe a tak je jasné, že se nemoc bude šířit dál. Drtivá většina lidí se během podzimu a zimy nakazí minimálně jednou, a to i přesto, že se oni sami snaží dodržovat hygienu nebo se starají o své zdraví více než ti, kteří nemoci roznáší celkem pravidelně.

covid test

Nemocem se lze vyhnout jen zvyšováním imunity, což je běh na dlouhou trať. V létě je nutné užívat co nejvíce doplňků stravy, ale vybírejte kvalitní a takové, které se spolu mohou užívat. Nezapomínejte doplňky pořídit i dětem. Velice důležitý je vitamín D a také omega 3 mastné kyseliny, které podporují imunitu a pomáhají mozku aby se zdravě vyvíjel.

Jsou nemoci, které lze chytit od někoho jiného, a jsou nemoci, které člověk dostane tak, že se třeba málo obleče. Během podzimu a zimy čelíme oběma druhům nemocí. Mezi nemoci, které známe, se před pár lety dostal covid, což pro celý svět byla novinka. Pandemie covidu udeřila rychle, tvrdě a nečekaně. Covid napadá dýchací cesty a pro mnoho lidí šlo o poměrně těžkou nemoc, která si vyžádala spoustu obětí na životech nejen u nás, ale i na celém světě.

buňky covid

Jak ho zjistit?
Díky tvrdým opatřením na celém světě a očkování došlo ke zkrocení pandemie, ale covid můžete dostat i dnes, kdy se nemoc považuje za vymýcenou. Jak snížit riziko přenosu? Jednoduše mějte doma v záloze antigenní testy, pomocí kterých rychle a snadno zjistíte, zda nemoc náhodou nemáte. Diagnostika je důležitá už před návštěvou lékaře, který by vám test stejně dělal sám. Buďte připraveni a mějte doma testy, které se dělají snadno a hlavně bezbolestně. Není vyloučeno, že pandemie zase nepropukne a nebudeme je opět dělat povinně.