Otevíráme obchod se zdravou výživou


Máte v úmyslu začít podnikat v oblasti zdravé výživy na Berounsku? A rádi byste otevřeli kamennou prodejnu a zároveň provozovali e-shop? Pak bychom vám rádi poděkovali jménem celého národa, protože na kvalitě a výživové hodnotě potravin a potravinové soběstačnosti stojí a padá existence našeho státu. Možná to zní troufale, ale je to tak, nejprve se musíte dobře najíst, abyste mohli dobře spát, a teprve pak můžete provádět všechno ostatní. Dobře se najíst ale neznamená ládovat se fastfoodem a zapíjet hamburgery Coca-colou, od tohoto nešvaru naštěstí již mnoho lidí ustoupilo.

tvorba webu

K provozování vaší činnosti budete potřebovat webové stránky a funkční a přehledný e-shop. To je základ a bez něho se neposunete ani o centimetr dál. K provozování e-shopu bude také zapotřebí mít ošetřené SEO, aby se o vás vaši zákazníci dozvěděli. A samozřejmě bude třeba mít podchycené smluvní dodavatele přepravy zboží zákazníkům a mnoho technických záležitostí, jako jsou sklady, balicí a výplňový materiál, chladicí zařízení, osvětlení obchodu, přehledné regály se zbožím apod.

zdravé ovoce

Vraťme se ale ke zmíněnému e-shopu. Tvorbu webových stránek v Berouně a na Berounsku byste měli svěřit odborníkům, ti se postarají o to, aby byl web dobře zobrazován na všech typech koncových zařízení (aby byl responzivní), a aby také byl funkční. Funkcionalita webu však není to jediné, co je třeba, zákazníky oslovuje především obsahová stránka (váš sortiment), přehlednost v nabídce menu, kvalitní produktové fotografie a také grafické zpracování celého projektu. Zapamatujte si, že v jednoduchosti je krása, a že příliš mnoho reklamy, vyskakovacích oken a dalších otravných prvků vaše potenciální klienty bude spíše odrazovat a mohou pak přejít jinam. Zároveň si musíte ohlídat ceny produktů, abyste byli schopni obstát v konkurenci, toto se zdá sice samozřejmé, ale je to poměrně zásadní.