Sami, ale bezpečně


Asi nemusíme nikoho přesvědčovat, že když jste jen trochu šikovní, můžete si udělat kolem svého domku mnoho práce a oprav sami, a tím ušetřit hromadu peněz za platby firmě. Zároveň si na práci dáme záležet a budeme mít kontrolu nad každým detailem. Nebudeme mít starosti, jestli ta nebo tamta firma je spolehlivější a jestli neuděláte s tou či onou firmou chyby a ona vám odvede nedokonalou práci. Udělat si sami zateplení rodinného domku, to se dá nastudovat na internetu, nakoupíte materiál a můžete se do toho pustit, teda pokud máte lešení, bez něho výškové práce nezvládnete. Riskovat práce ve výšce bez lešení, to je velmi riskantní a po internetu koluje řada fotek, kdy lidé hazardují se svým životem. Jen lešení Zlín, která má atest bezpečnosti, zaručí, že budete moc pracovat bez strachu z pádu z výšky.

lešení

Lešení nepatří k věcem, které si schováváme v garáži nebo ve sklepě. Použijeme ho jen při stavbě či rekonstrukci domu a jeho pořízení není nejlevnější. A proto jsou tady firmy, které lešení půjčují, a zároveň nesou za ně záruku bezpečnosti. Zateplit si sám rodinný domek, provést nátěr fasády nebo vyměnit střešní krytinu, to můžete při troše šikovnosti zvládnout sami, pokud si pořídíte kvalitní nářadí a pomůcky.

lešení

Někdy nestačí jen žebřík, ale budete potřebovat lešení kolem celého domu, které práci na domě značně ulehčí. Že lešení nemáte? Na tom není nic divného, nikdo z nás lešení nemá, protože je to něco, co je výhodné si půjčit na potřebnou dobu a opět vrátit. Lešení si půjčujeme maximálně jednou za život. Chtěli byste si udělat sami venkovní rekonstrukci vašeho domku? Nebojíte se výšek? Tak si půjčte lešení a hurá do toho. Budete mít vynikající pocit z dobře odvedené práce vlastními rukami a ušetříte za platby firmě, kterou byste si museli složitě vybírat. A kdo ví, jestli byste vybrali tu správnou.