Proč právě elektronické cigarety?


Už jste někdy kouřili elektronické cigarety? Ani bych se nedivila, kdyby vaše odpověď zněla ano. V dnešní době jsou totiž elektronické cigarety tak moc oblíbené, že už je kouří podstatně více lidí a jsou taky i trendy. A pokud si myslíte, že je kouří jenom teenageři, opravdu to tak není. Jsou už tak populární, že je spatříte i u některých seniorů.

Co je to elektronická cigareta a jak funguje?

Divila bych se, kdybyste ještě o elektronické cigarety nevěděli, ale pokud ne, tak vám tohle téma ráda přiblížím. Elektronická cigareta je totiž podobná té klasické cigaretě – ale přesto je v nich markantní rozdíl. Jaký?

s

a) vůně elektronické cigarety – určitě všichni známe ten pach z klasické cigarety, který je mnohým lidem nepříjemný. No, a právě to je jeden z rozdílů, který elektronická cigareta má. Její kouř voní.

b) náplně podle vašeho výběru – dneska už je možné všechno. A i elektronické cigarety se v tomhle ohledu úplně zlepšily. Můžete si totiž zvolit příchuť jakou chcete a tu pak kouříte díky náplním do elektronické cigarety. Takže například já si vždycky zvolím broskev, nebo lesní ovoce, tahle příchuť mi totiž nejvíce chutná. Dříve jsem byla nekuřačka, ale potom jsem jednou elektronické cigarety zkusila a už jsem nechtěla přestat. A není divu – oproti klasickým cigaretám jsou totiž mnohem, mnohem lepší.

s

Kde sehnat ty nejlepší náplně do elektronických cigaret?

Určitě bude jedna z vašich otázek, kde sehnat ty nejlepší a „nejchutnější“ náplně do elektronických cigaret. Ráda vám to prozradím. Na internetovém e-shopu e-cigo.cz najdete nejen příchutě do elektronických cigaret, ale také i samotné elektronické cigarety – dokonce tam prodávají i jednorázové. Ty fungují tak, že si koupíte elektronickou cigaretu s příchutí, jakou chcete a po vykouření (jedna vám vydrží třeba měsíc) ji prostě hodíte do koše.